Новини

  • 03.09.2024
    ГС “Коаліція за вакцинацію” розробила онлайн сервіс - чат-бот з вакцинації
  • 27.05.2024
    Обирай вакансію на сайті та приєднуйся до української армії.
    Або відвідай один з рeкрутингових центрів для консультації
  • 12.09.2024
    В Україні тисячі дітей зростають без сім‘ї та позбавлені батьківської турботи. Але для кожної дитини сім’я – це можливість зростати в любові та безпеці, відчувати турботу, долати разом труднощі. Сімейні форми виховання, усиновлення та послуга патронату можуть дати дітям стабільне майбутнє, а родинам — радість від турботи про інших. На платформі dity.gov.ua («Україна для кожної дитини») ви зможете дізнатися все про сімейні форми виховання, усиновлення та послугу патронату. Цей ресурс створений, щоб підтримати тих, хто хоче запропонувати дитині свою родину. Там ви знайдете покрокові інструкції, поради фахівців і необхідну підтримку на кожному етапі.
  • 12.09.2024
    Дбати про своє здоров’я важливо всім й усюди незалежно від місця проживання: постійного чи тимчасового. Особливо гостре це питання для пацієнтів зі статусом внутрішньо переміщених осіб, які мають хронічні захворювання або стани, і потребують регулярного прийому ліків. Реімбурсація – це повне або часткове відшкодування аптечним закладам вартості лікарських засобів або медичних виробів, що були відпущені пацієнту на підставі е-рецепта, за рахунок коштів Програми медичних гарантій. Механізм відшкодування вартості ліків поширюється на найпоширеніші хронічні захворювання. При цьому, ці захворювання ефективно лікуються на амбулаторному рівні. Які ліки можна отримати безоплатно чи з частковою доплатою? До програми
  • 05.09.2024
    Медичну допомогу при інсульті можна отримати безоплатно в 226 лікарнях. Повну вартість лікування оплачує Національна служба здоров’я України, незалежно від місця реєстрації чи статусу пацієнта. Тож внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на медичну допомогу в будь-якому куточку країни.❗️Інсульт - це гостре порушення мозкового кровообігу, що спричиняє ушкодження тканин мозку. Інсульт стається, зазвичай, раптово. У групі ризику люди, які мають високий кров’яний тиск, хвороби серця, діабет, дисбаланс холестерину, ожиріння тощо. Також фактором ризику є паління – подвоює ризик ішемічного інсульту та збільшує вірогідність геморагічного інсульту в 4 рази.
  • 04.09.2024
    Обирати себе означає поважати власні потреби та межі, бо це важливо для твого ментального здоров'я і добробуту.
  • 13.08.2024
    Сьогодні 13.08.2024 у нашому Центрі вчергове відбулась акція "Здай кров-врятуй життя". Бажаючих здати кров порівняно з минулорічним роком збільшилось. Охочих виявилось понад 100 осіб, серед яких пересічні громадяни, медики, освітяни, військові та багато інших. Наразі в цих умовах, умовах війни, кожна краплинка крові на вагу золота. Потреба завжди була, є та буде, але з війною вона значно зросла. Потребують усіх груп крові, але гострою є потреба у 4(-). Працівники нашого Центру також активно долучились до сьогоднішньої здачі. Найбільш щемливо є те, що батьки змалечку демонструють для своїх діток, що здача крові є важливим процесом, цьому є підтвердження, що сьогодні було багато батьків з дітками. Ми вдячному кожному та кожній за Вашу стійку позицію та бажання допомогти та врятувати життя іншій людині
  • 13.08.2024
    У продовження комунікаційної кампанії щодо підвищення обізнаності внутрішньо переміщених осіб щодо їхніх прав в отриманні медичної допомоги в рамках програми державних гарантій медичного обслуговування населення
  • 12.08.2024
    З метою підвищення обізнаності військових та ветеранів щодо отриманнябезоплатних послуг із лікування та протезування зубів в рамках програмидержавних гарантій медичного обслуговування населення Національна службаздоров'я України провадить комунікаційну кампанію. «Військові та ветерани можуть безоплатно лікувати зуби в 100 стоматологічних закладах України»
  • 07.08.2024
    13.08 (вівторок) за адресою вулиця Симиренко, 10 відбудеться «День донора». Усі, у кого немає протипоказань, приймаємо участь в цій акції. Допоможемо нашим військовим Нагадуємо, що перед здачею крові варто ознайомитись з основними правилами. Детальніше за посиланням: https://moz.gov.ua/.../hto-mozhe-buti-donorom-krovi-i-jak.
  • 07.08.2024
    Через повномасштабне вторгнення росії, понад 8 млн українців вимушено стали внутрішньо переміщеними особами – залишили свої домівки та тимчасово переїхали жити у більш безпечні регіони країни. Незалежно від місця проживання і реєстрації, кожен може отримати медичну допомогу в однаково повному обсязі, незалежно від місця реєстрації чи місця проживання. Це право реалізується через Програму медичних гарантій, яка зокрема, покриває потреби внутрішньо переміщених осіб.Програма медичних гарантій включає всі основні види медичної допомоги:1) екстреної медичної допомоги (незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем);2) первинної медичної допомоги;3) спеціалізованої медичної допомоги;4) паліативної медичної допомоги;5) реабілітації у сфері охорони здоров’я;6) медичної допомоги дітям до 16 років;7) медичної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.А також безоплатні або з частковою доплатою ліки за програмою реімбурсації «Доступні ліки» https://contracting.nszu.gov.ua/ogoloshennya-pro-ukladennya-dogovoriv/dostupni-liky
  • 02.08.2024
    Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств іОфісу Омбудсмана нададуть відповіді на всі питання які у вас виникають,починаючи від виплати допомоги на проживання, вступу дітей до закладівосвіти, постановки на квартирний облік, закінчуючи компенсацією запошкоджене або зруйноване майно.????Зареєструватися можна за посиланням https://bit.ly/4bXZieQ.
  • 31.07.2024
    … Понад 1200 медичних закладів уклали договір із НСЗУ та надають медичні послуги за пакетом “Мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям”. Окрім того, послуги із паліативної допомоги можуть надаватись безоплатно не лише в лікарні, а й за місцем перебування пацієнта.  Вибір залежить від стану здоров’я пацієнта та можливостей рідних організувати такий догляд вдома. Так, наприклад, у стаціонарі пацієнт чи пацієнтка можуть пройти терапію тривалістю 7-14 днів, а після цього повернутися додому.
  • 29.07.2024
    30 липня  Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
  • 17.07.2024
    Звіт про виконання Плану заходів на 2023—2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року за ІІ квартал 2024 року
  • 15.07.2024
    Первинну медичну допомогу українці можуть отримати за місцем фактичного перебування без направлень. Її надають сімейні лікарі, терапевти та педіатри. Натомість для отримання вузькоспеціалізованої допомоги – потрібне електронне направлення. У межах програми медичних гарантій медпослуги гарантовано надаються безоплатно саме за е-направленням.
  • 15.07.2024
    Відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського від 24 серпня 2021 року Україна святкує День української державності.
  • 09.07.2024
    Для лікування захворювань сечостатевої системи,таких як хронічний простатит, синдром хронічного тазового болю, хронічних  інфекцій у жінок і чоловіків та їх ускладнень, пієлонефриту, сечокам’яної хвороби, віддалених ускладнень травм органів сечостатевої системи та ін., необхідна консультація або нефролога, або уролога, або венеролога, жінкам додатково - гінеколога. ✔️Консультації зазначених фахівців за е-направленням є безоплатними в медзакладах, які мають договір з НСЗУ на пакет медпослуг “Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах”. Електронне направлення випише сімейний лікар або терапевт, з яким у ветерана чи ветеранки  укладена декларація. Звернення  до  гінеколога не потребує наявності направлення.✔️Відповідно до Програми медичних гарантій ветерани та ветеранки безкоштовно можуть отримати всю необхідну діагностику, аналізи, амбулаторне або стаціонарне лікування.
  • 28.06.2024
    Історія Конституції УкраїниПершою українською державною збіркою законів історики вважають ухвалену в 1710 році Конституцію Пилипа Орлика. Документ регулював відносини між гетьманом і запорізькими козаками, висловлюючи інтереси останніх. Чинності ця конституція так і не набула.
  • 26.06.2024
    Відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 296 «Про затвердження Порядку проведення відновлювальних (постізоляційних, реінтеграційних) заходів, заходів з адаптації, підтримки (супроводу) осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення» медичними закладами міста та області вжито ряд заходів з організації надання медичної, реабілітаційної та психологічної допомоги особам, звільненим з полону.
  • 14.06.2024
    Кращий спосіб привітати з Днем донора — зробити донацію. Друзі, долучайтесь. Сьогодні це потрібно як цивільним, так і військовим. Дякуємо усім, хто рятує життя!
  • 11.06.2024
    Зважаючи на очевидну, в умовах сьогодення, необхідність підвищувати обізнаність людей щодо дієвих засобів та технік первинної психологічної самодопомоги варто ознайомитись із нижченаведеним роликом.Зокрема, у відеоролику демонструється покрокове виконання двох доступних дихальних вправ (для дітей та дорослих), що допоможуть подолати реакцію на гострий стрес, прояви панічної атаки тощо.
  • 04.06.2024
    Сьогодні лікарями та фахівцями з фізичної та реабілітаційної медицини було проведено лекцію для працівників КНП "ЦПМСД №3", щодо реабілітаційних можливостей мультидисциплінарної команди, яка працює злагоджено та націлена на допомогу щодо покращення здоров'я пацієнтів. Крім цього, було зазначено, що отримання послуг у межах пакету з реабілітації в амбулаторних умовах, достатньо електронного направлення від вашого сімейного чи лікуючого лікаря Реабілітація – комплексний процес, у якому неможливо обмежитись лише одним спеціалістом. Для ефективного психологічного та фізичного відновлення людини потрібна багатопрофільна команда людей, об’єднаних спільною метою. З цілої плеяди різних вузькопрофільних фахівців формуються мультидисциплінарні команди, які потім надають реабілітаційну допомогу високого та середнього обсягу в гострому, післягострому чи довготривалому періодах. В цьому контексті, слід зазначити, що професії «реабілітолог» не існує, як не існує й однієї, універсальної пігулки від всіх хвороб.
  • 03.06.2024
    Якщо ветерану необхідна допомога щодо психічного здоров'я, першочергово він може звернутися до сімейного лікаря, який працює в закладі з договором НСЗУ на пакет медпослуг “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”. Сімейні лікарі цих закладів пройшли відповідний курс та можуть надати першу психологічну допомогу, виявить психічні і неврологічні розлади, направити на лабораторні та інструментальні дослідження, призначити лікування та забезпечити психологічну підтримку членів родини. За потреби лікар первинної медичної допомоги направить пацієнта до психіатра. Також до психіатра можна звернутися без направлення. Така послуга доступна у закладах, які мають договір з НСЗУ на пакет “Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах”. Крім того, Програма медичних гарантій покриває стаціонарне лікування пацієнтів із психіатричними розладами. Детальніше про ці послуги можна дізнатися сайті НСЗУ в розділі “Громадянам” / ”Психіатрична допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах” за посиланнямhttps://cutt.ly/2ercLjg
  • 28.05.2024
    Упродовж 17.05-24.05.2024 у КНП "КДЦ" Святошинського району м. Києва відбулися заходи приурочені до Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією.
    Детальніше про підсумки проведених заходів на фото
    Пам'ятайте, турбота про власне здоров'я є найціннішим для кожного з нас. Вчасна профілактика є запорукою успішного лікування
  • 23.05.2024
    У КНП "КДЦ" Святошинського району м. Києва упродовж 13.05.-18.05.2024 було проведено заходи щодо Всесвітнього Дня меланоми. З підсумками можете ознайомитись на рис., а зараз трішки про захворювання. Меланома – доволі рідкісна, але одна з найнебезпечніших злоякісних пухлин шкіри. Меланома уражає переважно людей молодого та середнього віку. Серед злоякісних новоутворень у чоловіків у віці від 30 до 49 років вона посідає друге місце за частотою після пухлин яєчок, а у віці від 50 до 59 років – четверте місце після раку сечового міхура, легень і прямої кишки. Меланома добре піддається лікуванню на ранніх стадіях! Чим раніше ви підтвердите діагноз і почнете лікування меланоми, тим краще буде результат. Загалом, це ж можна сказати практично про будь-яке онкологічне захворювання. Перспективи своєчасної діагностики меланом пов’язані з просвітницькою роботою серед населення, у тому числі з використанням засобів масової інформації, підвищенням онкологічної обізнаності медичних працівників для виявлення груп ризику та необхідності лікування у спеціалізованій установі за найменшої підозри на меланому. Подальше вдосконалення методів лікування меланоми шкіри та оцінки прогнозу полягає у комплексному підході та використанні нових технологій.
  • 17.05.2024
    З метою підвищення інформованості населення про серйозні ускладнення артеріальної гіпертензії, поширення інформації щодо попередження розвитку цього захворювання, пропаганди здорового способу життя, обізнаності населення щодо зміцнення та збереження здоров’я та з нагоди Всесвітнього дня боротьби з гіпертензією в КНП «КДЦ» Святошинського району з 17.05.2024 по 24.05.2024 заплановано проведення тижневика боротьби з артеріальною гіпертензією. Під час заходу заклад забезпечує активний виклик пацієнтів з артеріальною гіпертензією, які перебувають під медичним спостереженням фахівців для проходження медичного огляду та необхідного обстеження.  У цей тиждень значну увагу буде спрямовано на профілактичні бесіди, зауваження щодо необхідності постійного прийому антигіпертензивних препаратів. Проведення інструментальних методів дослідження; вимірювання АТ, проведення ЕКГ, холтер моніторування, тощо.
  • 16.05.2024
    Сьогодні працівники КНП "КДЦ" Святошинського району м. Києва долучились до відзначення Всесвітнього Дня вишиванки. Споконвіку вишиванка так як і вишитий рушник змалечку є оберегом для кожної людини. Оскільки саме за допомогою вишиванки, української мови, української пісні та інших символів ми самоідентифікуємось як українська нація. Насамперед, вдячні усім тим, хто стоїть на захисті нашої держави, саме Вам наші Захисник
  • 13.05.2024
    Меланома шкіри — це злоякісна ракова пухлина та одне з найбільш небезпечних онкозахворювань, яке вражає життєво важливі органи (головний мозок, легені, кістки).
  • 08.05.2024
    У 2023 році Верховна Рада встановила 8 травня Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей же день дату відзначає більшість європейських країн, проте у країнах колишнього Радянського Союзу День перемоги досі святкують 9 травня.
  • 29.04.2024
    Як зробити такі обстеження безоплатно❓Підставою для надання даних медичних послуг безоплатно є електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря. Лікар має направити пацієнта чи пацієнтку на обстеження при наявності симптомів, які можуть свідчити про відповідні захворювання:
  • 29.04.2024
    А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу.Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.За інформацією Громадської організації “Доступно UA” більшість пошуківців з інвалідністю навіть не розглядають оголошення, якщо там не вказано, що роботодавець готовий взяти такого фахівця на роботу.Роботодавець же, зі свого боку, часто не готовий створити інклюзивні умови. Адже побоюється додаткових фінансових витрат, або йому банально бракує знань про те, як облаштувати робоче місце для такого працівника.
  • 02.04.2024
    Швидкість, точність , результативність - це все про нашу Клініко-діагностичну лабораторію (далі - КДЛ).
  • 20.03.2024
    Підтримка реформи охорони  https://bit.ly/3PoK5uN .
  • 07.02.2024
    Відеоролики на виконання заходів Міської цільової програми «Громадське здоров`я» на 2022-2025 роки зокрема, на такі теми як:                     1. «Наркотики та підлітки», 2. «Дитячий травматизм», 3. «Опіки у дітей», 4. «Рак простати», 5. «Гіпертонічна хвороба»
  • 23.01.2024
    Інформаційні пам’ятки щодо запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми, дискримінації за ознакою статі розроблено національною соціальною сервісною службою України.
  • 07.11.2023
    З 2021 року, на підставі укладених договорів «Про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» між НСЗУ та Закладом було розпочато надання реабілітаційних послуг дорослим та дітям.
  • 25.08.2023
    Тарифи на платні медичні послуги дитячої стоматології Комунального некомерційного підприємства "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського району м. Києва
Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне